Projekt Ogniem i Mieczem” szuka nowej nazwy – dołącz do konkursu Wargamera

Projekt „Ogniem i Mieczem”, popularnej gry wojennej, poszukuje nowego, intrygującego tytułu, co pociąga za sobą wyzwania dla fanów i graczy. Wargamera, producenta gier znanej z takich hitów jak „World in

0 Comments

Projekt „Ogniem i Mieczem”, popularnej gry wojennej, poszukuje nowego, intrygującego tytułu, co pociąga za sobą wyzwania dla fanów i graczy. Wargamera, producenta gier znanej z takich hitów jak „World in Flames” czy „Hussar Battles”, zaprasza wszystkich do kompetencji w tworzeniu nowych nazw.

Od lat projekt „Ogniem i Mieczem” przyciągało graczy z całego świata swoją oryginalnością i autentycznością. Umożliwiając graczom dowodzenie różnymi jednostkami z epoki XVII wieku, gra zdobyła znaczącą popularność wśród miłośników strategii i historii.

Jednak teraz nadszedł czas na zmiany. Wargamera planuje wprowadzenie serii ulepszeń i usprawnień do samej gry, włącznie z jej rebrandingiem. Firma ogłosiła konkurs na nową nazwę dla projektu.

Producent gier zachęca do udziału nie tylko zapalonych graczy, ale również chętnych twórców i kreatywnych myślicieli. Każdy uczestnik ma szansę zaproponować tytuł, który odda ducha i charakter gry, jednocześnie prezentując go w świeży sposób.

Zgłoszenia można przesyłać na stronie internetowej firmy do końca miesiąca. Spośród wszystkich propozycji, do dalszego etapu zakwalifikują się tzw. Shortlisty. Wybór zwycięzcy ostatecznie będzie należał do zespołu Wargamera.

Żeby jednak konkurs nie był tylko formalnością, projekt „Ogniem i Mieczem” przygotowuje dla zwycięzców nagrody. Nie tylko najbardziej pociągające propozycje zostaną nagrodzone zestawami gier od Wargamera, ale autor wygranego tytułu otrzyma także unikalne wydanie gry z nowym tytułem.

Konkurs stanowi doskonałą okazję dla fanów gier wojennych, aby pokazać swoją kreatywność i umiejętność tworzenia. Więc jeśli masz pomysł na nazwę, który podniesie atmosferę starć wojskowych na wyższy poziom – nie czekaj! Dołącz do konkursu Wargamera i pokaż wszystkim, jak wielkim strategiem i kreatorem jesteś .

Jesteśmy pewni, że nowa odsłona popularnej serii „Ogniem i mieczem” zapewni graczom jeszcze więcej emocji i satysfakcji. Szukamy innowacyjnych pomysłów, które przełożą się na jeszcze większą popularność gry. Czy Ty nas zaskoczysz?

Wielbiciele strategii, fanatycy gier, pasjonaci historii! Wargamer, jeden z najpopularniejszych polskich wydawców gier planszowych, poszukuje nowej nazwy dla swojego flagowego projektu – „Ogniem i Mieczem”. Właśnie ogłoszono konkurs, w którym każdy z nas ma szansę podjąć próbę przemiany tego kultowego tytułu.

„Projekt Ogniem i Mieczem”, to znana i ukochana przez wielu gra strategiczna, osadzona w realiach XVII wieku. Znajduje się w niej wszystko, co fani tego typu rozgrywek mogą sobie tylko wymarzyć – skomplikowane bitwy, wielowątkowa fabuła, dokładne odwzorowanie realiów historycznych. Jednak nadszedł czas zmian. Za sprawą rozwijanej linii produktów oraz ambitnych planów na przyszłość, klasyczny już „Ogniem i Mieczem”, ma przemienić się w coś jeszcze większego.

Konkurs Wargamera stanowi wyjątkowe wyzwanie nie tylko dla graczy i fanów historii. Jego organizatorzy otwarcie mówią o tym, że liczą na propozycje przekraczające granice schematów. To okazja dla wszystkich kreatywnych osób do pokazania swojej inwencji i pomysłowości. Celem jest stworzenie takiej nazwy gry, która będzie równocześnie intrygująca, tajemnicza i przyciągająca potencjalnych graczy. Co więcej, poprzez jej unikalny charakter ma wyróżnić się na tle konkurencyjnych tytułów.

Jeśli uważasz, że twoja propozycja może odmienić oblicze „Projektu Ogniem i Mieczem”; jeśli marzysz o tym, by nazwa twojej koncepcji znalazła się na półkach sklepów z grami na całym świecie – to jest konkurs stworzony specjalnie dla ciebie. Wybrany zwycięzca zostanie nagrodzony gotową grą ze swoją nazwą na pudełku oraz zestawem dodatków i gadżetów z logo Wargamera.

O szczegółach konkursu można dowiedzieć się na stronie Wargamera. Zgłoszenia wymarzonej nazwy przyjmowane są do końca miesiąca. Pamiętaj jednak, że twórcy gry szukają czegoś więcej niż tylko pomysłu – szukają pasji, zaangażowania, a przede wszystkim oryginalności.

Czas pokazać, że „Ogniem i Mieczem” udało się wykuć nie tylko świetną grę, ale także społeczność pełną kreatywnych i zaangażowanych ludzi! Skorzystajcie z tej okazji i podzielcie się swoim talentem. Niech gra zacznie się na nowo – pod jaką flagą – to już zależy od was!