Konkurs na nazwę gry bitewnej w realiach XVII-wiecznej Rzeczypospolitej od Wargamera

Wargamer, ceniony producent i wydawca gier bitewnych, ogłosił konkurs na nazwę swojego najnowszego projektu. Gra, która znajduje się obecnie w fazie tworzenia, przeniesie graczy do realiów XVII-wiecznej Rzeczypospolitej. Zadaniem uczestników

0 Comments

Wargamer, ceniony producent i wydawca gier bitewnych, ogłosił konkurs na nazwę swojego najnowszego projektu. Gra, która znajduje się obecnie w fazie tworzenia, przeniesie graczy do realiów XVII-wiecznej Rzeczypospolitej. Zadaniem uczestników konkursu jest wymyślenie oryginalnej i kreatywnej nazwy dla tej unikalnej gry.

Wargamer jest znany z tworzenia gier bitewnych o wysokim stopniu realizmu, które odwołują się do różnych okresów historycznych. Od starożytnego Rzymu, poprzez średniowiecze, aż po czasy współczesne – każdy fan historii oraz strategicznego rozgrywania bitew może znaleźć coś dla siebie w ofercie tego producenta. Teraz przyszła pora na XVII-wieczną Rzeczpospolitą.

Nowa gra od Wargamera ma za zadanie przybliżyć graczom zarówno ogólną sytuację geopolityczną panującą w tamtym okresie, jak i konkretne zmagania militaryjne. Twórcy zapowiadają również duże nacisk na detale – od strojów, poprzez taktyki wojskowe stosowane w czasach Potopu szwedzkiego, aż po dokładne odwzorowanie topografii dawnej Rzeczypospolitej.

Producent zachęca swoich fanów do aktywnego udziału w procesie twórczym. Uczestnicy konkursu mają za zadanie wymyślić nazwę gry, która jednocześnie będzie atrakcyjna dla potencjalnych graczy i odzwierciedli charakter nowego projektu. Co istotne, nie tylko zwycięzca otrzyma nagrodę. Wargamer zapowiedział, że pięć najciekawszych propozycji zostanie nagrodzone zestawem gier od producenta.

Konkurs na nazwę gry bitewnej w realiach XVII-wiecznej Rzeczypospolitej to szansa dla fanów historii i gier strategicznych, aby wykazać się kreatywnością i być częścią powstającego projektu. Wymyślenie odpowiedniej nazwy nie jest jednak łatwe – powinna ona bowiem pasować do klimatu epoki, oddawać specyfikę rozgrywki i przede wszystkim – przyciągać graczy.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie Wargamera zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i szczegółami na oficjalnej stronie producenta. Zgłoszenia będzie można wysyłać do końca miesiąca, a wyniki zostaną ogłoszone po dwóch tygodniach od zakończenia konkursu. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby wpłynąć na finalny kształt jednej z najbardziej oczekiwanych gier strategicznych tego roku.

Wargamer, jedna z czołowych polskich firm wydawniczych specjalizujących się w produkcji gier komputerowych, ogłosił nietypowy konkurs dla swojej społeczności graczy. Postawił im wyzwanie – znalezienie tytułu dla nowego projektu z gatunku games for strategy (gier strategicznych), którego akcja osadzona jest w realiach XVII-wiecznej Rzeczypospolitej.

„Konkurs na nazwę gry bitewnej w realiach XVII-wiecznej Rzeczypospolitej od Wargamera,” jak zostało to określone przez organizatorów, to doskonałe święto dla wszystkich miłośników historii, mających również zamiłowanie do strategicznego planowania i bitewnej rywalizacji na wirtualnym polu walki.

Zasady konkursu są proste – najpierw należy zapoznać się z dostępnym dotychczas materiałem dotyczącym nadchodzącej gry, następnie wykazać się kreatywnością i wymyślić oryginalny tytuł. Kiedy już pomysł na nazwę będzie gotowy, wystarczy zgłosić go do firmy Wargamer drogą mailową lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na oficjalnej stronie internetowej.

Biorąc pod uwagę fascynującą i burzliwą historię Polski w XVII wieku, znalezienie odpowiedniej nazwy nie powinno stanowić problemu dla osób, które łączą w sobie pasję do historii i gier strategicznych.

XVII wiek to okres, który przyniósł Rzeczypospolitej wiele konfliktów, takich jak powstanie Chmielnickiego czy potop szwedzki, ale też momentów zwycięstw i triumfów, jak choćby odsiecz wiedeńska. Właśnie te wydarzenia oraz swoista atmosfera tamtych czasów znajdą odzwierciedlenie w nowym projekcie firmy Wargamer.

Zwycięzcy konkursu mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, m.in. możliwość wcześniejszego dostępu do gry i zestaw gadżetów związanych z grą i firmą Wargamer.

Oprócz satysfakcji płynącej z wygranej, dla fana historii największą nagrodą będzie jednak przede wszystkim możliwość wpływu na kształtowanie się finalnej wersji gry.

Termin nadsyłania propozycji tytułów kończy się za miesiąc – więc nie zwlekaj! Stań oko w oko z historyczną prawdą i podziel się swoją kreatywnością. Czy jesteś gotowy przyjąć wyzwanie od Wargamera?