Autor Wątek: Monografia Lubomirskiego  (Przeczytany 3677 razy)

Marcin G

• Administrator
    • Email
Monografia Lubomirskiego
« dnia: Luty 15, 2014, 12:26:41 pm »
Miło mi powiadomić, że monografia Lubomirskiego mojego autorstwa - "Od Beresteczka do Cudnowa. Działalność wojskowa Jerzego Lubomirskiego w latach 1651-1660" - poszła właśnie do drukarni. Jak informuje Wydawca - Inforteditions - druk potrwa jakieś dwa tygodnie, na początku marca będzie więc dostępna w wysyłce u Wydawcy, w połowie marca w księgarniach krajowych.
Książka jest efektem wielu lat pracy naukowej i - co mnie szczególnie cieszy - została pozytywnie przyjęta przez Recenzenta prof. M. Nagielskiego.
Fragment, jakże miłej dla oka autora, recenzji wewnętrznej: "Praca P. Marcina Gawędy, Od Beresteczka do Cudnowa. Działalność wojskowa Jerzego Lubomirskiego w latach 1651-1660 jest napisana w dobrym stylu, czyta się ją z przyjemnością i muszę podkreślić, iż autor wykorzystał  tak źródła archiwalne jak drukowane nie mówiąc o literaturze problemu dobrze..."
Mam nadzieję, że te 360 stron zostanie dobrze przyjęte przez Czytelników :)

finn

• Administrator
Odp: Monografia Lubomirskiego
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2014, 09:45:31 pm »
Coż, jako autora prac historycznych znam Cię aż nadto. Do beletrystyki jakoś mnie nie ciągnie, ale miejsce na liście bestsellerów mówi samo za siebie. Więc w zasadzie taką recenzję można śmiało z książki do książki przeklejać :)
Gratulacje!!! Choć nie mój okres historyczny, to bardzo cieszy, kiedy wychodzą prace spod dobrej ręki.

Marcin G

• Administrator
    • Email
Odp: Monografia Lubomirskiego
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 03, 2014, 11:41:55 pm »