Autor Wątek: Małopolska Grupa Wargamingowa  (Przeczytany 9351 razy)

Frederick

• *
    • Old Guard Manufacture
    • Email
Małopolska Grupa Wargamingowa
« dnia: Marzec 10, 2011, 08:36:57 am »
Witam .

Jestem osobą nową na tym forum. Wcześniej się zajmowałem wargamingiem ... po dłuższej przerwie wracam do malowania figurek w skali 1/72 ... więc postanowiłem wrócic do gier bitewnych też.

Ponieważ mieszkam w Malopolsce zainteresowała mnie Małopolska Grupa Wargamingowa. Znałazłem tu trochy informacji o tej grupie ... i też adres mailowy za pomocą którego można się skontaktowac. ... Tylko że problem polega na tym że nikt nie odpowiedział.

Czy ktoś mi może podac jakiegoś innego ? Czy może wogóle podac jeszcze jakąs informacje na temat tej grupy ? Jak jeszcze można z nimi się skontaktowac ?

Pozdrawiam ...  8)

Robert

• Redaktor
    • WargamingZone
    • Email
Odp: Małopolska Grupa Wargamingowa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 10, 2011, 11:59:28 am »
Witaj,
to dziwne, bo na http://www.wargaming.pl/index.php?mode=about jako kontakt dla Małopolski jest adres kamp1813@wp.pl, który sprawdzam codziennie- nie było tam żadnej wiadomości od Ciebie, upewniłem się jeszcze przed chwilą. Może list zaginął w odmętach sieci, może wkradła Ci się jakaś literówka- nieważne. W każdym razie, jeśli jesteś z Małopolski, to zapraszam na najbliższe spotkanie z większością MGW w sobotę 19.03 w Niepołomicach pod Krakowem- szczegóły albo poprzez priva, albo podany kontakt: kamp1813@wp.pl 
Wszysztkie informacje będziesz miał u źródła + spotkanie w realu- naprawdę istniejemy  :D
Pozdrawiam serdecznie,
Robert

Frederick

• *
    • Old Guard Manufacture
    • Email
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 10, 2011, 02:10:17 pm »
Rzeszywiście ... bardzo dziwne.

Bo wśród wysłanych mam tego maila ... Cóż to rzucę jako PM wszystkie moje pytania które były w mailu..

Robert

• Redaktor
    • WargamingZone
    • Email
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2011, 07:03:02 pm »
Odpowiedziałem i na priva i na maila.
Pozdrawiam, R.

Marcin G

• Administrator
    • Email
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 08, 2012, 03:18:46 pm »
Zgłosiło się do mnie na PCh dwóch młodych chłopaków, tak na oko studentów, którzy pytali o wargaming w Małopolsce. Mówiłem, że mogą się z nami - w sensie MGW - skontaktować przez stronę Wargaming Zone. Może to jeszcze uczynią. Powiedzieli, że chcą przejść od fantasy do wargamingu historycznego...

Robert

• Redaktor
    • WargamingZone
    • Email
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 22, 2012, 02:01:07 pm »
Do mnie się nie zgłosili, natomiast skontaktował się Węgier, studiujący w Krakowie i mający doświadczenia z wargamingiem historycznym u siebie- poszukuje możliwości grania u nas. Przyjedzie na nasze najbliższe spotkanie 1.12, to się poznamy bliżej i mam nadzieję będziemy mogli pograć częściej.
Pozdrawiam, R.